Předplatné pro milovníky Rumu | DEGUSTOVÁNÍ.CZ

Poznejte různorodé chutě rumů z celého světa díky našemu

členství v klubu RUM

⚪ Dostanete raritní láhev rumu v plné velikosti každý měsíc

⚪ Naučíte se degustaci a historii pálenice od expertů v brožuře každý měsíc

⚪ Nejlepší dárek pro milovníky rumu

⚪ Členství na 1, 3 nebo 6 měsíců

Plná velikost

Plná velikost

Neposíláme žádné "jednohubky". Každý měsíc vám bude doručena standardní láhev Rumu v plné velikosti.

Různorodost

Říká se, že kde roste cukrová třtina, tam se pije Rum. Těšit se můžete na rumy z karibiku, Thajska, Filipín a z mnoha jiných krajin.

Služba

Pečlivě jsme vybírali láhve Rumů na každý měsíc. Navíc dostanete návody k degustování a kompletní historii daného rumu a jeho produkce.

Světově nejproslulejší i méně známé láhve Rumů.  Každý měsíc!

Členství v klubu Rum znamená jedinečný zážitek ze široké škály různých druhů rumu. Těšit se můžete na chutě ze všech koutů světa.

Jak předplatné funguje? Každý měsíc vám doručíme láhev Rumu, kterou byste jen stěží našli na lokálním trhu. Zakládáme si na kvalitě, která vaše chuťové pohárky zaručeně obohatí. Na rumech je skvělé právě to, že jsou tolik rozmanité a každý měsíc zažijete jinou, ale unikátní chuť. Jsme přesvědčeni, že budete spokojeni a na každou další zásilku se budete těšit.

Předem neoznamujeme, jaká láhev Rumu bude zaslána. Věříme moment v překvapení. Věříme, že s každou další láhví budete mít nezapomenutelný zážitek.

https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/is-it-okay-to-dip-my-cigars-in-cognac-or-rum-wallpaper-500x300.jpg
https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/02-800x600.jpg

Staňte se expertem na Rumy!

Umět ocenit rum nezáleží pouze na její chuti. Proto s každou láhví posíláme také unikátní kurz "Rum od A do Z" v digitální podobě pro všechny členy klubu.

Členové se tak rychle promění v znalce tím, že se dozví o měsíci produkce daného rumu, produkčních technikách, trendech a historie pálenice.

  • Profily příchutí a poznámky k degustování
  • Různé druhy rumu
  • Lihovary po celém světě
  • Regiony známé pro rumy a jejich charakteristiky
  • Techniky výroby rumu
  • Hodnocení odborníků a komentář k láhvím
22. 1. 2020

Dárek na Valentýna 2020

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax […]

Přečíst článek

21. 4. 2020

Jak degustovat RUM?

Tak jako do sebe člověk narychlo „nenahází“ skvělý oběd v proslulé restauraci, neměl by do sebe „vyklopit“ sklenku prémiového rumu. Popíjení prémiového rumu by měl být svátkem, chvílí, kterou si opravdu užijete – a to všemi smysly! Kolik milovníků rumu, tolik způsobů jak rum pít. Pití rumu nemá přesný návod – a ani ho mít nemůže. […]

Přečíst článek

20. 4. 2020

Jak degustovat víno

Jak degustovat?Poznejte své víno. Ochutnávání neboli degustace vína není pouhá zábava, ale velké umění. Smyslem degustace vína je smyslová analýza vína, poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Podíváme se zde na základy, díky kterým si budete moci degustovat víno sami doma. Degustace by se měla odehrávat v klidném a příjemném prostředí. Osvětlení by mělo […]

Přečíst článek

ČLENŮ | WHISKY
12 ČLENŮ | WHISKY
ČLENŮ | RUM
20 ČLENŮ | RUM
ČLENŮ | VÍNO
45 ČLENŮ | VÍNO
DAROVANÝCH ČLENSTVÍ
55 DAROVANÝCH ČLENSTVÍ