Dárek na Valentýna 2020 | Degustovani.cz

Dárek na Valentýna 2020

Posted by administrator / 858 comments

22. 1. 2020

Posted in Všechno

Degustovani valentyn

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje

Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax a osobní prostor a čas na vybírání valentýnského dárku ani nemluvě.

Vybírat dárek pro toho druhého na letošního svatého Valentýna, když na to zrovna nemáte nejen čas, ale ani chuť, obvykle vyústí v klasické klišé v podobě pozvání na dobrou večeři nebo do kina na nějakou ‘romanťárnu’. Proti dobré večeři samozřejmě nemám námitky, ale přemýšleli jste nad valentýnským dárkem, který si vaše lepší polovička opravdu zapamatuje a bude mít pro ni i skvělý zážitek?

Členství v klubu jako dárek

Darovat členství je skvělá příležitost, jak přinést nezapomenutelný požitek, který se opakuje třeba i několik měsíců. Berte to tak, že osoba, které členství darujete, se s vámi určitě bude chtít o zážitek podělit. Navíc se můžete těšit na pravidelnou výuku ve světě degustování. Po pár měsících se z vás obou stanou experti na degustování. Díky poznámkám o historii, tradici či produkčním technikám ke každé láhvi si ještě více pochutnáte z každého doušku.

Historie a vše o dané láhvi jsou samozřejmostí. Těšit se však můžete i přímo na návody k degustování. Dozvíte se například s jakým jídlem se láhev dle vašeho členství skvěle páruje. Dozvíte se, jestli se k dané whisky hodí led, nebo jestli je láhev vašeho nového rumu skvělým základem k drinkům, na které jste ani v těch nejlepších klubech nenarazili. K danému vínu naopak zjistíte, zdali má vyváženější chuť za studena či za pokojové teploty.

Členství je jednoduché, a zároveň jedinečný dárek pro kohokoliv, kdo ocení chutě vín a jiných lihovin a rád si při troše volného času zadegustuje – ať už sám, nebo s přáteli.