Darovat členství v klubu Whisky | Degustovani.cz

Dárek, na který zaručeně nikdo nezapomene? Darujte pro své blízké

členství v klubu WHISKY

⚪ Obdarovaný dostane raritní láhev whisky v plné velikosti každý měsíc

⚪ Naučí se degustaci a historii pálenice

⚪ Nejlepší dárek pro milovníky skvělé whisky

⚪ Členství na 1, 3 nebo 6 měsíců

Dárek, na který se nezapomíná

Dárek, na který se nezapomíná

Obdarovaný totiž dostane láhev každý měsíc tak dlouho, po jakou dobu zvolíte. S každou láhví a s každým douškem si na vás vzpomene.

Různorodost

Vaše milá osoba se bude těšit z opravdu širokého výběru. Chutě z různých koutů celého světa znamenají touhu po poznání každého degustátora.

Služba

Láhev v plné velikosti je samozřejmostí. Mimo to však přibalíme i poznámky k degustování od expertů. Nebude chybět ani kompletní spis historie a produkce dané láhve.

Unikátní láhve Whisky, které by ve vašem baru neměly chybět.

Pracovali jsme tvrdě na tom, abychom na několik měsíců předem zajistili ty z nejlepších a 'těžko k dostání' láhví whisky.
Každý měsíc vás čeká nová láhev fantastické whisky, na kterou určitě nezapomenete.
Část z toho, co dělá naše kluby skvělými je právě možnost získat něco s čím jste se dosud nesetkali. Právě proto jsme se také rozhodli, že předem neoznamujeme, kterou láhev budeme posílat. Nechte se překvapit, nezklameme vás.

https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/whiskywood-500x300.jpg
https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/tasting-800x600.jpg

Staňte se expertem na Whisky!

Umět ocenit whisky nezáleží pouze na její chuti. Proto s každou láhví posíláme také unikátní kurz "Whisky od A do Z" v digitální podobě pro všechny členy klubu.

Členové se tak rychle promění v znalce tím, že se dozví o měsíci produkce dané whisky, produkčních technikách, trendech a historie pálenice.

  • Profily příchutí a poznámky k degustování
  • Různé druhy whisky
  • Lihovary po celém světě
  • Regiony známé pro whisky a jejich charakteristiky
  • Techniky výroby whisky
  • Hodnocení odborníků a komentář k láhvím
22. 1. 2020

Dárek na Valentýna 2020

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax […]

Read post

21. 4. 2020

Jak degustovat RUM?

Tak jako do sebe člověk narychlo „nenahází“ skvělý oběd v proslulé restauraci, neměl by do sebe „vyklopit“ sklenku prémiového rumu. Popíjení prémiového rumu by měl být svátkem, chvílí, kterou si opravdu užijete – a to všemi smysly! Kolik milovníků rumu, tolik způsobů jak rum pít. Pití rumu nemá přesný návod – a ani ho mít nemůže. […]

Read post

20. 4. 2020

Jak degustovat víno

Jak degustovat?Poznejte své víno. Ochutnávání neboli degustace vína není pouhá zábava, ale velké umění. Smyslem degustace vína je smyslová analýza vína, poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Podíváme se zde na základy, díky kterým si budete moci degustovat víno sami doma. Degustace by se měla odehrávat v klidném a příjemném prostředí. Osvětlení by mělo […]

Read post

ČLENŮ | WHISKY
12 ČLENŮ | WHISKY
ČLENŮ | RUM
20 ČLENŮ | RUM
ČLENŮ | VÍNO
45 ČLENŮ | VÍNO
DAROVANÝCH ČLENSTVÍ
55 DAROVANÝCH ČLENSTVÍ