Darovat členství v klubu Rum | Degustovani.cz

Dárek, na který zaručeně nikdo nezapomene? Darujte pro své blízké

členství v klubu RUM

⚪ Obdarovaný dostane raritní láhev rumu v plné velikosti každý měsíc

⚪ Naučí se degustaci a historii dané pálenice

⚪ Nejlepší dárek pro milovníky rumu

⚪ Členství na 1, 3 nebo 6 měsíců

DÁREK, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ

DÁREK, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ

Obdarovaný totiž dostane láhev každý měsíc tak dlouho, po jakou dobu zvolíte. S každou láhví a s každým douškem si na vás vzpomene.

Různorodost

Vaše milá osoba se bude těšit z opravdu širokého výběru. Chutě z různých koutů celého světa znamenají touhu po poznání každého degustátora.

Služba

Láhev v plné velikosti je samozřejmostí. Mimo to však přibalíme i poznámky k degustování od expertů. Nebude chybět ani kompletní spis historie a produkce dané láhve.

Světově nejproslulejší i méně známé láhve skvělého Rumu.  

Členství v klubu Rum znamená jedinečný zážitek ze široké škály různých druhů rumu. Těšit se můžete na chutě ze všech koutů světa.

Na co se můžete těšit? Především na to, až vám každý měsíc doručíme láhev skvělého rumu, která vaše chuťové pohárky zaručeně obohatí. Na rumech je skvělé právě to, že jsou tolik rozmanité a každý měsíc zažijete jinou, ale unikátní chuť. Jsme přesvědčeni, že budete spokojeni a na každou další zásilku se budete těšit.

Předem neoznamujeme, jaká láhev Rumu bude zaslána. Věříme moment v překvapení. Věříme, že s každou další láhví budete mít nezapomenutelný zážitek.

https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/is-it-okay-to-dip-my-cigars-in-cognac-or-rum-wallpaper-500x300.jpg
https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/02-800x600.jpg

Staňte se expertem na Rumy!

Umět ocenit rum nezáleží pouze na její chuti. Proto s každou láhví posíláme také unikátní kurz "Rum od A do Z" v digitální podobě pro všechny členy klubu.

Členové se tak rychle promění v znalce tím, že se dozví o měsíci produkce daného rumu, produkčních technikách, trendech a historie pálenice.

  • Profily příchutí a poznámky k degustování
  • Různé druhy rumu
  • Lihovary po celém světě
  • Regiony známé pro rumy a jejich charakteristiky
  • Techniky výroby rumu
  • Hodnocení odborníků a komentář k láhvím
22. 1. 2020

Dárek na Valentýna 2020

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax […]

Read post

21. 4. 2020

Jak degustovat RUM?

Tak jako do sebe člověk narychlo „nenahází“ skvělý oběd v proslulé restauraci, neměl by do sebe „vyklopit“ sklenku prémiového rumu. Popíjení prémiového rumu by měl být svátkem, chvílí, kterou si opravdu užijete – a to všemi smysly! Kolik milovníků rumu, tolik způsobů jak rum pít. Pití rumu nemá přesný návod – a ani ho mít nemůže. […]

Read post

20. 4. 2020

Jak degustovat víno

Jak degustovat?Poznejte své víno. Ochutnávání neboli degustace vína není pouhá zábava, ale velké umění. Smyslem degustace vína je smyslová analýza vína, poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Podíváme se zde na základy, díky kterým si budete moci degustovat víno sami doma. Degustace by se měla odehrávat v klidném a příjemném prostředí. Osvětlení by mělo […]

Read post

ČLENŮ | WHISKY
12 ČLENŮ | WHISKY
ČLENŮ | RUM
20 ČLENŮ | RUM
ČLENŮ | VÍNO
45 ČLENŮ | VÍNO
DAROVANÝCH ČLENSTVÍ
55 DAROVANÝCH ČLENSTVÍ