Darovat členství | Degustovani.cz

Věnujte dárek, na který zaručeně

nikdo nezapomene.

 

⚪ Členství v klubu zaručeně udělá radost

⚪ Vaše blízká osoba dostane novou láhev každý měsíc

⚪ Ke každé láhvi návod k degustování od expertů

⚪ Poznámky k historii a produkci láhve každý měsíc

Dopravu neplatíte, je zcela zdarma

Degustovani darek

Vyberte klub, který chcete

DAROVAT

Často kladené otázky

Bude obdarovaná osoba notifikována o nákupu?

Ne, v žádném případě! Neposíláme emaily až do doručení první zásilky. Navíc vám pošleme uvítací certifikát se jménem nového člena, který můžete vytisknout či přeposlat.

Kdy bude doručena první zásilka?

Příjemci pošleme email s možností sledování zásilky hned poté, co bude zásilka v rukou dopravce. Doručení zpravidla bývá mezi 5. a 15. dnem v měsíci.

Nerozbije se láhev při převozu?

Všechny láhve balíme do odolných fixačních materiálů, abychom se takovým problémům vyhli. Povinností každého příjemce je otevřít a zkontrolovat zásilku při jejím předání. Pokud je zásilka rozbitá či v požkozeném stavu, máte plné právo ji nepřevzít a dopravce ji tak musí doručit zpět k nám. Nebojte se, pokud by se toto stalo, obratem pošleme novou zásilku!

Posíláte i mimo ČR?

Ano, avšak pouze na Slovensko. Doručení mimo Česko a Slovensko zatím nemáme v plánu.

Co mám dělat když mi nesedí čas doručení?

Pokud jste členství dostal dárkem a nesedí vám načasování doručení, nemějte strach! Zašlete nám email s žádostí o změně doručení na info@degustovani.cz a my to zařídíme.

Doručujete zásilky i bez podpisu dospělé osoby?

Ne, všechny zásilky musí být v moment doručení podepsány osobou starší 18 let.

Chcete se na něco zeptat? Chatujte s námi nebo pošlete mail na

info@degustovani.cz

Nechcete členství darovat?

VYBERTE SI SVŮJ KLUB

Předplatné na Degustování je unikátní způsob, jak se naučit expertně degustovat a především si vychutnat skvělou láhev Whisky nebo Rumu.

https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2020/02/Návrh-bez-názvu-1-570x276.png
22. 1. 2020

Dárek na Valentýna 2020

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax […]

Přečíst článek

21. 4. 2020

Jak degustovat RUM?

Tak jako do sebe člověk narychlo „nenahází“ skvělý oběd v proslulé restauraci, neměl by do sebe „vyklopit“ sklenku prémiového rumu. Popíjení prémiového rumu by měl být svátkem, chvílí, kterou si opravdu užijete – a to všemi smysly! Kolik milovníků rumu, tolik způsobů jak rum pít. Pití rumu nemá přesný návod – a ani ho mít nemůže. […]

Přečíst článek

20. 4. 2020

Jak degustovat víno

Jak degustovat?Poznejte své víno. Ochutnávání neboli degustace vína není pouhá zábava, ale velké umění. Smyslem degustace vína je smyslová analýza vína, poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Podíváme se zde na základy, díky kterým si budete moci degustovat víno sami doma. Degustace by se měla odehrávat v klidném a příjemném prostředí. Osvětlení by mělo […]

Přečíst článek

ČLENŮ | WHISKY
12 ČLENŮ | WHISKY
ČLENŮ | RUM
20 ČLENŮ | RUM
DAROVANÝCH ČLENSTVÍ
55 DAROVANÝCH ČLENSTVÍ