Whisky na Vánoce? | Degustovani.cz

Whisky na Vánoce?

Posted by administrator / 31 comments

5. 12. 2019

Posted in Všechno

Whisky jako dárek na Vánoce?

Každý ví, jak je těžké nakupovat pro muže… Ať už je to váš táta, přítel nebo nejlepší kamarád, pro chlapy se obvykle nakupuje těžce. Přidejte k tomu vánoční provoz, přeplněná nákupní centra, dlouhé fronty a křičící děti a vaše trpělivost se blíží k nule. Toto ale není radostný vánoční zážitek z nakupování, který byste měli mít. Je také těžké nakupovat speciální a jedinečné dárky, které se budou i nadále používat po celý rok. Ano, mohli byste se rozhodnout pro nářadí, další pracovní triko nebo poněkud bezmyšlenkovitý dárkový certifikát, ale proč letos neudělat něco trochu jiného?

Dejte svému muži dárek, kterého si v příštích měsících užije, zapůsobí na jeho přátele a je jedinečný a zajímavý. Členství na Degustování je dar, který zaručeně vydrží, protože dostanete novou a unikátní láhev každý další měsíc. Ať už se rozhodnete pro 3 měsíce, 6 měsíců nebo tak dlouho, jak budete chtít, váš chlap dostane každý měsíc láhev whisky nebo skotské v plné velikosti. Na opravdové láhvi si na Degustování.cz zakládáme. Neposíláme mini lahvičky, dostanete vše v plné velikosti (objemu). Dalším aspektem členství je to, že zasíláme mimo láhve i vzdělávací brožury, mimo jiné zaslané i e-mailem s informacemi o konkrétní láhvi, roku výroby, či včetně toho odkud pochází a více o konkrétním lihovaru.

Tento dárek bude jeho nejoblíbenější díky několika důvodům. Váš muž bude dostávat láhev i po Vánocích. Počínaje ledna a nadcházející měsíce. Bude se těšit na každou další zásilku a bude vědět, že vždy přijde něco nového a unikátního. Přicházející láhve doplňují jeho bar zatímco se díky návodům degustování a publikacemi s histrorií pálenic každý měsíc dozví více o své oblíbené whisky. Znalost degustování dodává muži správné sebevědomí. Je to také dárek, který každý muž bezesporu ocení ikdyž ještě ani neví, že něco takového, jako je členství v klubu Whisky, existuje.

Členství v klubech na Degustování bude nejjednodušší a nejoriginálnější dárek, který mu můžete dopřát – a to za pouhých pár kliknutí myší. Vyberte pro něj vhodný klub a zaručeně budete mít pro svého muže ten nejlepší dárek, který letos dostane. Vítejte na Degustování.cz! 🙂

Udělejte mu radost

Členství v klubu je perfektní nejen pro milovníky whisky. Své si zde užijí ti, kteří si umí vychutnat skvělou chuť Rumu či Vína. Vyberte klub, který se hodí jako dárek. Stačí jednoduše objednat dárkovou kartu po jejíž aktivaci se dárce stane členem klubu po tak dlouho, jak si sami vyberete.