Předplatné pro všechny, kteří ocení kvalitní Vína | DEGUSTOVÁNÍ

Poznejte různorodé chutě vín z celého světa díky našemu

členství v klubu VÍNA

⚪ Každý měsíc dostanete láhev vína dle vaší preference

⚪ Zvolte si, zda preferujete bílé, červené, či obojí

⚪ Naučíte se degustaci a historii vinice od expertů v brožuře každý měsíc

⚪ Členství vhodné pro všechny milovníky vína

⚪ Členství na 1, 3 nebo 6 měsíců

Plná velikost

Plná velikost

Každý měsíc posíláme láhev plné velikosti (objemu) od 0,5 do 1 litru. Pro členy v klubu Vína někdy zasíláme i více láhví.

Různorodost

Vybírali jsme (a ochutnávali) vína z velkého počtu vinic po celém světě. Vína z Ameriky, Afriky a samozřejmě Evropy vám utkví v mysli ještě dlouho po jejich vypití.

Služba

Pečlivě jsme vybírali Vína červená i bílá na každý měsíc. Navíc dostanete návody k degustování a kompletní historii dané vinice a její produkce.

Vína, která jste ještě neochutnali.  

Členství v klubu Vín znamená jedinečný zážitek ze široké škály různých druhů vín. Těšit se můžete na chutě ze všech koutů světa.

Co vás nemine? Každý měsíc vám doručíme jednu či více láhví skvělého vína, která zaručeně potěší vaše chuťové pohárky. Na vínech je skvělé právě to, že jsou tolik rozmanité a navíc každý měsíc zažijete jinou, ale unikátní chuť. Jsme přesvědčeni, že budete spokojeni a na každou další zásilku se budete těšit.

Předem neoznamujeme, jaké láhve budou zaslány. Věříme moment v překvapení. Věříme, že s každou další láhví budete mít nezapomenutelný zážitek.

https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/wine-1761613_640-500x300.jpg
https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/wine-2562205_640-800x600.jpg

Staňte se expertem na Vína!

Umět ocenit víno nezáleží pouze na jeho chuti. Proto s každou láhví posíláme také unikátní kurz "Chutě Vína od A do Z" v digitální podobě pro všechny členy klubu.

Členové se tak rychle promění v znalce tím, že se dozví o měsíci a roce produkce daného vína, produkčních technikách, trendech a historie vinice i odrůdy.

  • Profily příchutí a poznámky k degustování
  • Různé druhy a odrůdy vín
  • Vinice po celém světě
  • Regiony známé pro vína a jejich charakteristiky
  • Techniky výroby vína
  • Hodnocení odborníků a komentář k láhvím
22. 1. 2020

Dárek na Valentýna 2020

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax […]

Přečíst článek

21. 4. 2020

Jak degustovat RUM?

Tak jako do sebe člověk narychlo „nenahází“ skvělý oběd v proslulé restauraci, neměl by do sebe „vyklopit“ sklenku prémiového rumu. Popíjení prémiového rumu by měl být svátkem, chvílí, kterou si opravdu užijete – a to všemi smysly! Kolik milovníků rumu, tolik způsobů jak rum pít. Pití rumu nemá přesný návod – a ani ho mít nemůže. […]

Přečíst článek

20. 4. 2020

Jak degustovat víno

Jak degustovat?Poznejte své víno. Ochutnávání neboli degustace vína není pouhá zábava, ale velké umění. Smyslem degustace vína je smyslová analýza vína, poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Podíváme se zde na základy, díky kterým si budete moci degustovat víno sami doma. Degustace by se měla odehrávat v klidném a příjemném prostředí. Osvětlení by mělo […]

Přečíst článek

ČLENŮ | WHISKY
12 ČLENŮ | WHISKY
ČLENŮ | RUM
20 ČLENŮ | RUM
ČLENŮ | VÍNO
45 ČLENŮ | VÍNO
DAROVANÝCH ČLENSTVÍ
55 DAROVANÝCH ČLENSTVÍ