Klub Degustátor | DEGUSTOVÁNÍ

Předplatné pro opravdové

Degustátory

⚪ Dostanete raritní láhev whisky, rumu nebo vína každý měsíc

⚪ Degustační návody a poznámky o historii a produkci v pravidelném ebooku

⚪ Členství určeno pro všechny milovníky kvalitního alkoholu

⚪ Ke každé láhvi specifický doplněk pro degustování

⚪ Členství na 6 měsíců až 12 měsíců

Plná velikost

Plná velikost

Neposíláme žádné "jednohubky". Každý měsíc vám bude doručena standardní láhev v plné velikosti.

Mix chutí

Klub degustátor je určen specificky pro ty, kteří nemají vymezené chutě a chtějí poznat širokou škálu špičkových whisky, rumů či vín.

Služba

Pečlivě jsme pro vás vybírali to nejlepší z lihovin na každý měsíc. Navíc dostanete návody k degustování a kompletní historii dané láhve a její produkce v podobě měsíčního ebooku, jež je součástí předplatného.

Každý měsíc dostanete něco jiného.

Klub degustátor je mix všech klubů na Degustování. Tento klub jsme vytvořili na vaši žádost a to pro ty, kteří nemají vyhrazené chutě a rádi poznávají to nové. Předem neinformujeme, zdali obdržíte Whisky, Rum či Víno (nebo Vína). S jistotou však poznáte chutě ze všech našich klubů. Zároveň se díky Degustátor klubu naučíte více o degustování skrze náš pravidelný ebook o láhvi, kterou jste právě obdrželi.

Kluby kazdy mesic
https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/tasting-800x600.jpg

Stanete se expertem na Whisky.

Whisky v klubu Degustátor určitě chybět nebude! Navíc vám mimo láhev v plné a standardní velikosti pošleme i eBook s návody na degustování. Ebook bude navíc obsahovat i poznámky o historii a produkčním technikám dané whisky.

Členové se tak rychle promění v znalce tím, že se dozví o měsíci produkce dané whisky, produkčních technikách, trendech a historie pálenice.

  • Profily příchutí a poznámky k degustování
  • Různé druhy whisky
  • Lihovary po celém světě
  • Regiony známé pro whisky a jejich charakteristiky
  • Techniky výroby whisky
  • Hodnocení odborníků a komentář k láhvím

Unikátní výběr vín.  

Pokud jste členem klubu Degustátor, jste členem ve všech klubech a za dobu vašeho členství se na víno rozhodně můžete těšit. 

Co vás nemine? Doručíme vám jednu či více láhví skvělého vína, která zaručeně potěší vaše chuťové pohárky. Na vínech je skvělé právě to, že jsou tolik rozmanité a navíc každý měsíc zažijete jinou, ale unikátní chuť. Jsme přesvědčeni, že budete spokojeni a na každou další zásilku se budete těšit.

Předem neoznamujeme, jaké láhve budou zaslány. Věříme moment v překvapení. Věříme, že s každou další láhví budete mít nezapomenutelný zážitek.

https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/wine-1761613_640-500x300.jpg
https://degustovani.cz/wp-content/uploads/2019/12/is-it-okay-to-dip-my-cigars-in-cognac-or-rum-wallpaper-500x300.jpg

Poznáte chutě Rumů z celého světa.

Ano - těšit se můžete i na proslulé i méně známé chutě Rumů z celého světa. Tak jako u všech ostatních členství, tak i u členství Degustátor posíláme každý měsíc k dané láhvi tématický eBook. V eBooku se dozvíte, s čím se váš rum skvěle páruje. Doporučíme vám, jak ho degustovat a navíc se dozvíte více o jeho historii a technikách výroby.

Zakládáme si na výběru kvality, která vaše chuťové pohárky zaručeně obohatí. Na rumech je skvělé právě to, že jsou tolik rozmanité. Jsme přesvědčeni, že budete spokojeni a na každou další zásilku se budete těšit - ať už to bude Whisky, Víno, nebo Rum.

Předem neoznamujeme, jaká láhev Rumu bude zaslána. Věříme moment v překvapení. Věříme, že s každou další láhví budete mít nezapomenutelný zážitek.

22. 1. 2020

Dárek na Valentýna 2020

Neobvyklý dárek se vždy zapamatuje Valentýn je opět tady! Většina z nás jsme se těšili, že po Vánocích nastane konečně “pracovní klid”, ale realita byla opět stejná jako rok minulý. Většina z nás si také klademe vyšší cíle než před rokem a tím logicky přichází více práce, méně spánku a ještě méně času na relax […]

Přečíst článek

21. 4. 2020

Jak degustovat RUM?

Tak jako do sebe člověk narychlo „nenahází“ skvělý oběd v proslulé restauraci, neměl by do sebe „vyklopit“ sklenku prémiového rumu. Popíjení prémiového rumu by měl být svátkem, chvílí, kterou si opravdu užijete – a to všemi smysly! Kolik milovníků rumu, tolik způsobů jak rum pít. Pití rumu nemá přesný návod – a ani ho mít nemůže. […]

Přečíst článek

20. 4. 2020

Jak degustovat víno

Jak degustovat?Poznejte své víno. Ochutnávání neboli degustace vína není pouhá zábava, ale velké umění. Smyslem degustace vína je smyslová analýza vína, poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Podíváme se zde na základy, díky kterým si budete moci degustovat víno sami doma. Degustace by se měla odehrávat v klidném a příjemném prostředí. Osvětlení by mělo […]

Přečíst článek

ČLENŮ | WHISKY
12 ČLENŮ | WHISKY
ČLENŮ | RUM
20 ČLENŮ | RUM
ČLENŮ | VÍNO
45 ČLENŮ | VÍNO
DAROVANÝCH ČLENSTVÍ
55 DAROVANÝCH ČLENSTVÍ